Держдеп рекомендує американцям не їздити в Україну

Держдепартамент США рекомендує своїм громадянам не їздити до України.

Назвали декілька причин, через які варто утриматися від подорожей до країни. Серед яких - Covid-19 та посилення загрози з боку Росії, повідомляє Посольство США в Україні.

"Громадяни США повинні знати про повідомлення про те, що Росія планує суттєві військові дії проти України. Громадянам США також нагадують, що умови безпеки, особливо біля кордонів України, в окупованому Росією Криму та на підконтрольній РФ східній Україні є непередбачуваними і можуть погіршуватися без попередження", - зазначили у посольстві.

"Проросійські бойовики на блокпостах, контрольованих збройними силами Росії, погрожували громадянам США, а також затримували або навіть викрадали їх. Тому уряд США забороняє державним службовцям США поїздки до східних районів Донецької та Луганської областей та прилеглих регіонів", - закликали у посольстві США.

Також уряд США забороняє своїм співробітникам їздити до Криму через знущання над іноземцями та місцевим населенням, особливо тими, хто, як вважають, виступає проти російської окупації півострова. Через окупацію Росією Криму на території півострова існує велика військова присутність армії Російської Федерації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ готує удари хакерів на держустанови і енергосистему України - ЗМІ

На території ОРДЛО постійно перебуває від 600 до 800 російських офіцерів та генералів. Кадрові військові РФ перебувають на командних посадах першого та другого армійських корпусів російських окупаційних військ, повідомили в українській розвідці.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

21