"Дім дракона": випустили тизер приквела "Гри престолів"

Американська телевізійна мережа HBO Max показала перший тизер приквела серіалу "Гри престолів" "Дім дракона" за романами американського письменника Джорджа Мартіна.

Події будуть розвиватися за 300 років до флагманської історії. У серіалі, сюжет якого базується на книзі "Вогонь і кров" 2018 року, розповідатимуть історію династії Таргарієнів. Тизер опублікували на YouTube-каналі HBO.

Головні ролі у приквелі зіграли Метт Сміт, Олівія Кук, Емма Д'Арсі та Педді Консидайн. У першому сезоні покажуть 10 серій. Прем'єра серіалу запланована на 2022 рік.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Американський письменник Джордж Мартін стане виконавчим продюсером серіалу "Знаки дороги" за однойменним фентезі-романом Роджера Желязни. Вийде на телеканалі HBO.

Твір видали 1979-го. Розповідає про шосе, яке існує в різних площинах і проходить крізь простір і час. Деякі люди використовують дорогу для розкриття головних загадок людства. Інші - для переписування власного життя в спробі виправити помилки минулого. Шлях побудували дракони. Про їхнє походження та справжню мету нічого невідомо, за сюжетом.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!