«Динамо» – «Зальцбург»: стартові склади команд

Стартові склади «Динамо» та «Зальцбург»

Матч між "Динамо" та "Зальцбургом" стартує незабаром

Вже за півгодини стартує матч між київським "Динамо" та австрійським "Зальцбургом", за право виходу у основну частину Ліги Чемпіонів.

Стали відомі стартові склади команд. "Динамо": Бущан, Попов, Бражко, Ярмоленко, Шапаренко, Ванат, Караваєв, Кабаєв, Михавко, Дубінчак, Піхальонок.

Запас: Нещерет, Вівчаренко, Рубчинський, Лонвейк, Андрієвський, Супряга, Тимчик, Себальос, Біловар, Брагару, Михайленко, Волошин.

"Зальцбург": Бласвіх, Дедіч, Піонтковскі, Байду, Терзіч, Гурна-Дуат, Нене, К'єргор, Бідструп, Глух, Єо.

Гра пройде на стадіоні в Любліні (Польща) та розпочнеться о 22:00 за київським часом.

27 серпня у Австрії відбудеться матч-відповідь, який остаточно визначить переможця.

Нагадаємо, минулого тижня "Динамо" перемогло "Рейнджерс" та пробилося у фінал кваліфікації Ліги чемпіонів.

"Динамо" відкрило рахунок на 82-й хвилині матчу. Олександр Піхальонок з-за межі штрафного майданчика пробив у нижній правий кут воріт.

Вже через дві хвилини Назар Волошин подвоїв перевагу. Фінальний свисток зафіксував перемогу "Динамо" з рахунком 2:0. Українці перемогли із загальним рахунком у двох матчах 3:1.

"Зальцбург" у третьому колі відбору здолав нідерландський "Твенте".

Як повідомлялося, 23 липня віцечемпіон України "Динамо" впевнено розпочало сезон 2024/25, здобувши розгромну перемогу над сербським "Партизаном" (6:2) у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.