Дівчаток роздягають догола і ведуть селом в дивному ритуалі

Шість дівчаток п'яти років в центральній Індії роздягли догола і виставили оголеними в рамках сільського ритуалу викликання дощу.

Інцидент стався в посушливій селі штату Мадхья-Прадеш. Діти йшли голими з держаком на плечах, до якого прив'язана жаба. Місцеві вважають, що ритуал умилостивить бога дощу і принесе в регіон опади. Про це пише BBC.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Національна комісія Індії щодо захисту прав дитини запросила звіт у адміністрації району, де розташоване село. Місцева поліція заявила, що не отримувала скарг на подію, але додала, що почала розслідування.

Дівчата йшли в процесії, а за ними група жінок, які співають гімни. Процесія зупинялася біля кожного будинку в селі, і діти збирали зерно, яке пізніше передали громадській кухні місцевого храму. Районний чиновник сказав, що батьки погодилися на ритуал і навіть брали участь в ньому.

"У таких випадках адміністрація може тільки інформувати жителів про марність таких забобонів, щоб змусити їх зрозуміти, що такі методи не приносять бажаних результатів", - додав він.

Індійське сільське господарство в значній мірі залежить від мусонних дощів, і в багатьох регіонах існують ритуали, присвячені богам дощу, в залежності від місцевих звичаїв і традицій.

Деякі громади проводять ягни, або індуїстські вогняні ритуали, інші "одружуються" на жабах, ослах або влаштовують процесії, що співають пісні на честь богів дощу.

Критики кажуть, що ритуали відволікають людей від негараздів, а культурологи вважають, що ці практики є певною мірою відчаю для тих, хто вважає, що більше нікуди звернутися за допомогою.

В Індії поширюється хвороба, яка забрала життя десятків людей. В тому числі, дітей. Вважають, що це або висипний тиф, або лихоманка денге. У міру того як країна поступово відновлюється після другої смертоносної хвилі коронавируса, смертельні випадки нової хвороби в штаті Уттар-Прадеш викликали паніку серед лікарів лікарень.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

4