До ООН внесуть резолюцію по окупації Криму. Назвали терміни

До кінця року Україна подасть в ООН оновлені резолюції по Криму.

Також резолюції стосуватимуться питання мілітаризації незаконно анексованого півострова, президент Володимир Зеленський сказав в ході спільної пресконференції з президентом Ізраїлю Іцхаком Герцогом під час його візиту до Києва.

Зеленський подякував Ізраїль за принципову підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і висловив сподівання, що ця позиція не зміниться і в подальшому - зокрема, в рамках ООН.

Під час переговорів з президентом Ізраїлю обговорювалися виклики, з якими Україна зіткнулася в сфері безпеки - у зв'язку з війною на Донбасі і російською агресією в Криму.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Володимир Зеленський впровадив рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування персональних санкцій щодо 95 осіб - громадян України і РФ, причетних до виборів в Держдуму Росії в окупованому Криму і ОРДЛО.

Під санкціями виявилися 33 кандидата в депутати Держдуми і 54 члени так званих виборчих комісій. На цих людей наклали повний пакет обмежень: від заборони в'їзду до блокування всіх активів. Санкції накладені безстроково.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!