Домашній одяг – запорука затишку: як знайти свій найкращий варіант

Багато людей вдома почуваються вільними, щасливими та без будь-яких обмежень. Туди хочеться спішити щодня після роботи. Перші асоціації, які виникають із домом це затишок і комфорт. Значну роль у цьому грає кожна деталь від смачної їжі і до зручного домашнього одягу. Тому й важливо, щоб він був якісним, приємним на дотик.

Домашній одяг в магазині intimo можна знайти будь-якого виду. Тут, наприклад, можна обрати піжамні комплекти для легкого та міцного сну. Є їх різні варіанти на вибір штани і футболка чи кофта. Можна й піжаму шортами на літо. А якщо взимку важко вставати холодними ранками, то цей процес полегшить піжама у комплекті з халатом.

Дехто не любить спати в штанах, а хоче почувати себе вільним. Для цього прекрасно підійде нічна сорочка. Також intimo пропонує спокусливі сексуальні пеньюари для особливих романтичних моментів. Вони дуже ніжні із легких тканин, подекуди мереживо. Точно не залишать байдужими.

Ще один важливий елемент домашнього одягу халат. Іноді довгими лінивими вихідними у ньому можна проходити весь день. А після душу цей одяг взагалі незамінний.

Домашні тапки це перше, що дозволяє розслабитись після важкого робочого дня. У intimo вони надзвичайно м'які та різної форми. Щоб тримати ноги в теплі є варіант домашніх тапок-чобіт, які зігріватимуть ноги ледь не до колін.

Найзручнішими для того, щоб ходити по хаті є майки і футболки. Влітку у них не жарко, а взимку такий одяг приставатиме до тіла і буде гріти. А зверху можна одягнути кофту, або светр. У intimo їх пропонують також. Магазин дозволяє вибрати цілий комплект за власними смаками та потребами.

До такого верху найкраще рішення одягати штани на резинці чи домашні шорти. У магазині є великий асортимент, тому можна обрати колір, фасон так, щоб почуватися в теплі і комфорті.

Домашні сукні для свободи і розкутості. В них комфортно, зручно, а вигляд завжди гарний і цікавий.

Консультанти магазину білизни intimo з радістю допоможуть, порадять і підкажуть, яку найкращу білизну обрати для кожного.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!