Домофон - якісний контроль за входом

Домофон є не тільки багатофункціональним, але і дуже корисним пристроєм. Він встановлюється на вхідних дверей або воротах. З його допомогою можливе обмеження доступу сторонніх і на прибудинкову територію, і в під'їзд будинку.

Завдяки домофону можна спілкуватися з відвідувачами і дистанційно відкривати замки. До пристрою можна підключати кілька відеокамер, тому можна переглядати ситуацію на території до вхідної групи.

З яких елементів складається домофон?

Купити домофон в Україні можна було вже три десятки років тому. Його встановлювали на під'їзди. Конструктивно пристрій складається з:

зовнішньої панелі з кнопками; електромагнітного або електромеханічного замка; сполучних елементів; квартирної трубки.

Комплектація також доповнена електронним ключем, за допомогою якого користувач відкриває двері.

Вартість домофона залежить від кількості функцій, які він виконує. Сучасні моделі вміють не тільки пов'язувати відвідувачів і власників. Можна купити домофон з аудіо, з його допомогою забезпечується двосторонній голосовий зв'язок. Моделі з відео оснащені камерою, яка вбудована в зовнішній блок, в результаті на абонентський пристрій передається зображення відвідувача.

Ціна домофона залежить і від матеріалу, який задіяний для виготовлення корпусу. Найчастіше зовнішня панель монтується на вулиці, тому вона - ударостійка, стійка до впливу корозії. Важливо, щоб вона була герметичною, стійко переносила вплив вологи і перепади температур. У темну пору зазвичай включається підсвічування для кнопки виклику.

Де вигідно купити домофон в місті Київ?

Щоб придбати якісний виріб, досить звернутися в спеціалізований магазин домофонів ПТБ. В процесі вибору моделі слід звертати увагу на її зовнішній вигляд, вона повинна поєднуватися з деталями інтер'єру.

Для того щоб правильно купити домофон в місті Київ, Одеса чи будь-якому іншому, необхідно звернути увагу різні параметри. Вибір залежить від:

мети використання; кількості абонентів; варіантів монтажу; типу з'єднання.

Якщо виникають складнощі, досить зв'язатися по телефону з співробітниками інтернет-магазину ПТБ, вони допоможуть зробити оптимальний вибір. Заявки оформлюються швидко, обробка - в найкоротший термін. Товар можна забрати на складі або замовити доставку зручним перевізником.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!