Допомогу від благодійників звільнили від оподаткування

В Україні буде звільнена від оподаткування благодійна допомога, яку надали сім'ям поранених чи загиблих учасників бойових дій.

Відповідний законопроєкт підтримали у Верховній Раді сьогодні, 15 серпня. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко в Telegram.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

"До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включатимуть доходи, виплачені благодійниками на користь членів сімей учасників бойових дій. Необхідне рішення, яке справді допоможе родинам постраждалих і загиблих", зазначив він.

Громадяни України, які постраждали через війну Росії, можуть отримувати грошову та інші види допомоги. Для цього необхідно подати заявку на платформі "єДопомога". Обов'язковою умовою отримання переселенцями допомоги від міжнародних організацій є статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО).

Отримувати виплати можуть і особи, які перебувають на деокупованих, тимчасово окупованих територіях, а також там, де тривають активні бойові дії.

Перелік, на основі якого ВПО здійснюватимуть виплати, затверджує Мінреінтеграції. Цей перелік регулярно оновлюють. На 27 липня поточного року в переліку є 321 громада в дев'яти областях.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

111