Доставка ліків поштою та кредитні канікули для бізнесу. Що пообіцяв Зеленський?

Президент Володимир Зеленський записав нове відеозвернення до народу.

Очільник держави анонсував низку важливих рішень уряду для боротьби з епідемією коронавірусі в країні, пише видання INKORR

Зокрема, за словами Зеленського ведення заборони відключати електроенергію для населення, а також зміни законодавства, «які дозволять «Укрпошті» доставляти ліки».

«Завдання НБУ, Мінфіну та Мінекономіки - до кінця тижня розрахувати програму кредитних канікул для бізнесу. Виплат допомоги людям, які були скорочені через карантин. Зміни до законодавства, введуть кримінальну відповідальність за незаконний експорт товарів медичного призначення у період коронавируса», - зазначив глава держави.

Він також подякував «соціально відповідального бізнесу і нашим волонтерам, які допомагають всім, що потрібно».

«Дякую працівникам «Укрпошти», які безперебійно доставляють пенсії громадянам України... До речі, хочу сказати людям похилого віку, що через працівників «Укрпошти» ви можете замовити продукти і оплатити комунальні послуги. Також пам'ятайте, що за несвоєчасну оплату комунальних послуг вам не нараховувати пеню. Тому, будь ласка, залишайтеся вдома і не виходьте на вулицю без крайньої необхідності», - наголосив Зеленський.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: