Дубінського виключили із партії «Слуга народу»

Депутата Олександра Дубінського виключили з партії «Слуга народу».

Відповідне розпорядження прийняв голова партії Олександр Корнієнко, повідомляє INKORR.com з посиланням на пресслужба СН.

Дубінський виключений за «порушення статуту та непокору керівним органам партії».

14 березня було скликано збори Київської обласної організації СН, на яких новим її керівником обрали депутата Андрія Мотовиловця, але Дубінський вирішив переобрати себе на посаді на «якомусь заході».

Дубінський на власній сторінці у Facebook повідомив, що в неділю рада Київської обласної організації провела позачергове засідання, на якому члени ради обговорили «шахрайські та аферистські схеми, які застосовуються окремими функціонерами «СН» з використанням змін до статуту партії з метою зміни керівника Київської обласної організації». Він зазначив, що рада висловила йому довіру та переобрала на керівну посаду місцевого осередку партії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  "Маю визнати, що зелений був помилкою", - Дубинський розчарований звільненням його з політради "Слуги народу"

У розпорядженні зазначено, що розгляд питання про обрання голів неможливий без узгодження з очільниками політради. «Своїми діями Олександр Дубінський грубо порушив вимоги статуту. Крім цього, дії Дубінського [...] дискредитують партію», — сказано в тексті розпорядження.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!