Джоковича вдруге поспіль можуть дискваліфікувати з US Open

Перша ракетка світу 34-річний Новак Джокович може пропустити Відкритий чемпіонат США з тенісу.

Серб допомагав землячці Ользі Данилович, яка знялася з турніру через коронавірус.

"Зняття Ольги пояснили" медичними причинами". Поки незрозуміло, але так само пояснювали зняття Жиля Симона - він контактував із зараженим коронавірусом. Звісно, ми відразу захвилювалися - а як це може вплинути на календарний "Шоломом"? Адже Новак - ментор Данилович, він допомагає їй багато в чому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Операція на коліні - 40-річний Федерер заявив про завершення сезону

Нагадаю: гравців дискваліфікують за контакт із зараженим ковідом, якщо ці гравці не вакциновані. І тільки за цієї умови. Данилович каже, що в неї вірус - не ковід. У будь-якому випадку, жахлива ситуація для Ольги, яка мала провести свій головний матч. Сподіваюся, нічого серйозного.

А ось Новак зараз настільки сильніший за інших, що антиковідні правила - головна загроза для нього. Джокович справжній професіонал, але вразливий. Якщо не вакцинований, звісно.

З огляду на його історичний забіг в умовах пандемії, побоювання про дискваліфікацію Джоковича цілком зрозумілі й розумні. Я знаю, наскільки Новак близький із Данилович. Розумієте, чому ця новина може призвести до ефекту доміно, який закінчиться погано? "- написав журналіст Бен Ротерберґ у Twitter.

Торік Новака Джоковича дискваліфікували з Відкритого чемпіонату США. Серб відкинув м'яч у бік арбітра й потрапив у жінку-лайнсмена.

Чинним переможцем US Open є Домінік Тім.

У поточному сезоні Джокович виграв три "Шоломи". Для "Золотого шолому" йому потрібно перемогти в США.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

5