Джолі створила сторінку в Instagram: першим дописом став лист афганської дівчинки

Голлівудська зірка 46-річна Анджеліна Джолі завела сторінку в Instagram. Зараз на неї вже підписалося понад 4,6 млн користувачів мережі.

Першу публікацію акторка присвятила дівчині з Афганістану. Зірка поділилася фотографіями її листа.

"Зараз народ Афганістану втрачає можливість спілкуватися в соцмережах і вільно самовиражатися. Я приєдналася до Instagram, щоб поділитися їх історіями й голосами тих, хто по всьому світу бореться за базові права людини", - підписала знімок Джолі.

Акторка розповіла, що за два тижні до терористичних актів у США 11 вересня 2001 року зустрічалася з афганськими біженцями.

"Огидно спостерігати за тим, як афганці змушені покинути свої домівки через страх і невпевненість, що охопили їхню країну", - зазначила вона.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Дівчина написала в листі: "Можливо, ми повернемося на 20 років назад, і у нас знову не буде прав. Життя темне, ми всі втратили нашу свободу і тепер ми знову у в'язниці".

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Angelina Jolie (@angelinajolie)

Бойовики ісламістського руху "Талібан" почали переслідування людей в Афганістані, які раніше співпрацювали із силами НАТО або США. Хоча раніше обіцяли їм амністію. Таліби залякують афганців та іноземців, які досі перебувають на території країни. Бойовики можуть знайти членів їхніх сімей і погрожувати їм убивством.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

31