Ексгравець "Шахтаря" розповів, чому схуднув на 5 кілограмів

Колишній гравець "Шахтаря" В'ячеслав Шевчук розповів своє бачення ситуації з його нетверезим водінням. У травні його затримала напідпитку патрульна поліція.."Ситуація, яка трапилася зі мною після торжества, 85-річчя" Шахтаря ", я не знаю, що сталося в моїй голові. Я сів п'яний за кермо і поїхав кудись там.

Це взагалі не прикрашає будь-якого чоловіка, я дуже жорстко до цього ставлюся. Себе покарав, наступного дня виставив пост з вибаченнями перед громадськістю, тому що так має бути. Не може людина сісти за кермо в такому стані.

Тому для мене це був великий шок, такий стрес, потім на кілограмів п'ять схуднув. Я відразу поїхав з родиною, тому що реально у мене голова просто розривалася, я досі не можу цей момент зрозуміти, що трапилося, як це могло статися саме зі мною.

Слава богу, що всі здорові. Це дуже поганий меседж. Дуже багато говорили "ну і що", а я їм "в такому стані це не можна робити". Я пішов з каналу. Ця ситуація обнулила мене", - заявив Шевчук.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Раніше В'ячеслав Шевчук працював тренером "Олімпіка", а після відставки - експертом на каналі "Футбол". Він пішов з телебачення після інцидент з їздою напідпитку.