Експерт назвав причину конфлікту Петракова й Малиновського

Між тренером збірної України Олександром Петраковим та одним із лідерів національної команди Русланом Малиновським стався конфлікт через небажання гравця виконувати тренерські установи.

Колишній тренер "Олександрії" Володимир Шаран дав оцінку протистоянню тренера та гравця.

"Малиновський, виходячи на заміну, не виконує вимоги тренера, які він хоче бачити. Через це стався конфлікт. А Петраков така людина, що якщо прийняв рішення, вже не відступає від нього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи повторить Зінченко долю Малиновського у збірній України

Важко судити на рівні збірної, що б зробив я. Але на рівні клубної команди, напевно, я вчинив би так само. У мене була схожа ситуація з Антоном Шендриком(колишній захисник "Олександрії" -Gazeta.ua) , коли я його в дубль відправив. Ми вигравали у "Львова" 1:0, суперник грав удесятьох. Шендрик побіг в атаку, я на нього накричав. Сказав, що це неправильно. Він огризнувся, а через дві хвилини ми отримали м'яч у свої ворота. У підсумку матч закінчився з рахунком 1:1. Після гри я відправив його в дубль. Згодом я охолов, хлопці попросили за Шендрика, у наступній грі ми здобули перемогу над "Карпатами". І, враховуючи, які заслуги були у цього футболіста перед командою, я його повернув назад.

Збірна України зовсім інший рівень. Тут футболісти захищають честь країни. А якщо гравець виходить на заміну з небажанням грати або не виконує вимоги тренера... Є тренер, який відповідає за результат. Ось так вчинив Петраков", сказав Шаран у коментарі FanDay.

Руслан Малиновський був одним із лідерів збірної України за часів роботи Андрія Шевченка. Новий наставник збірної Олександр Пертаков не викликав його на матчі збірної у жовтні.

9 жовтня Україна зіграє в гостях проти фінів, а за три дні буде приймати боснійців.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!