Експерт розповів, що вплине на вартість землі

Заступник голови Всеукраїнської аграрної раді Денис Марчук заявив, що вартість української землі буде залежати від її стану.

Фахівець пояснив, що зараз в нашій країні створилися такі кліматичні умови, що стає ризиковано вирощувати сільськогосподарську продукцію в багатьох областях, пише INKORR.com

Він вказав на те, що в одних регіонах спостерігаються масштабні повені, а в інших, навпаки, тривають тривалі періоди посухи. Вартість землі тепер буде залежати тільки від якості ґрунту, вважає Марчук. «Запуск ринку землі в Україні був спрямований в тому числі і на те, щоб власники землі більш уважно ставилися до удобрення грунту, стежили за її станом, методом обробки; стежили за кількістю гумусу, як основним компонентом збагачення наших чорноземів », - пояснює фахівець. За його прогнозом, найдорожчий земля стане в тих регіонах, де буде зберігатися хороший урожай і де будуть раціонально використовувати грунт.

Крім того, він зазначив, що ситуація з сільським господарством сумно складається не тільки в Україні, але і в багатьох інших державах. Деякі країни вже зіткнулися з різким зниженням врожаю агропродукції, і це в першу чергу пов'язано з різними природними катаклізмами. При таких кліматичних умовах складно спрогнозувати урожай.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

237