Ектор Хіменес-Браво заінтригував знімком з коханою і порівняв українок з канадками

Канадський шеф-кухар і ресторатор колумбійського походження 49-річний Ектор Хіменес-Браво не хоче показувати фанам кохану. Зірковий суддя шоу "Мастер Шеф" інтригує підписників знімками, на яких не видно обличчя жінки.

Хіменес-Браво опублікував фото, на якій позував разом із коханою. Пара постала в білих халатах. У дописі під світлиною в Instagram шеф-кухар порівняв українок з канадками.

"Українські дівчата - це не про гонку, хто сильніший, не про трудоголізм, не про те, як довести все чоловікові. Доки я був у Канаді, можу сказати, що трудоголізм про цих дівчат, які ростуть в інший екосистемі. Там інший менталітет: усі прагнуть бути номер один, вирощують цю цінність з малого, бути успішною, змагатися, досягати й перемагати. Їхня відпустка всього два тижні на рік. Увесь інший час вони проводять на роботі й одна з одною. Часто жінка заробляє гроші, а чоловік сидить вдома з дітьми. Так, складно накласти на наші реалії? Тут сильно розвинена рівність", запевнив чоловік.

Шеф-кухар вважає українок ідеальними, бо вони вміють зберігати баланс.

"Українки вже ідеальні. Уже прекрасні. У них ідеальний баланс робота-сім'я. Важливо те, що вони приклад справжньої жіночої ролі, якою має бути жінка. Канадкам важливо довести, що вони сильніші й крутіші за чоловіків у роботі й не тільки, і вони завжди багато працюють. Але це ж не про вас, так? І не треба ви м'які, збалансовані, ідеальні жінки. З вами мріє завести сім'ю не одна нація", додав він.

У коментарях підписники розділилися. Деякі погодилися з думкою Хіменеса-Браво, інші ж запевнили, що краще, коли жінка не залежить від чоловіка. А ще фани припустили, що коханою шеф-кухаря є його колега Ольга Мартиновська.

"Невже все ж таки Ольга поруч?", "Впізнаю Мартиновську ззаду", "Ого, яка висока у вас жінка", "Так це ж Мартиновська".

Ектор Хіменес-Браво поділився, як кардинально змінював життя заради роботи. Також шеф-кухар опублікував знімок у стилі ню. Суддя шоу "Мастер Шеф" згадав, як йому запропонували працювати на Мальдівських островах.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!