Еліна Світоліна уперше в кар'єрі пройшла у півфінал Олімпіади

Перша ракетка України Еліна Світоліна - у півфіналі одиночного турніру з тенісу, що проводиться на Олімпійських Іграх у Токіо.

Українка у двох сетах впоралася з представницею Італії Камілою Джорджі, повідомляє INKORR.com

Українська тенісистка перед зустріччю з Джорджі провела три виснажливі поєдинки. Усіх трьох суперниць - Лауру Зігемунд, Айлу Томлянович та Марію Саккарі Світоліна змогла здолати лише в трьох сетах, причому в другому та третьому матчах українка здобувала вольові перемоги.

У чвертьфіналі суперницею Світоліної стала представниця Італії Каміла Джорджі. Суперниці двічі зустрічалися між собою і здобули по одній перемозі, однак останній матч закінчився на користь італійки - у 2017 році на трав'яному турнірі в Бірмінгемі Джорджі здолала Світоліну.

Проте українка не дозволила італійці повторити цей результат на Олімпіаді в Токіо. І завдала поразка Джорджі.

У першому сеті Світоліна вийшла вперед 3:0, зробивши брейк на подачі Джорджі. Українці вдалося навіть збільшити перевагу до 5:1, але після цього Еліна програла три гейми поспіль. Проте партію не віддала - у десятому геймі українка використала четвертий сет-поїнт та вийшла вперед.

Активно розпочала Світоліна і другу партію. Ранній брейк на старті сету, після чого - ще один за рахунку 3:1. Проте у наступному ж геймі українка віддала гейм на власній подачі.

Джорджі знову скоротила рахунок до 5:4, але до третього сету справа не дійшла. Світоліна взяла гейм на власній подачі і виграла другу партію.

Попри перемогу, Світоліна припустилася 27 невимушених помилок, хоча й виконала шість ейсів.