Емілі Ратаковскі поділилася новими знімками, зробленими під час вагітності

29-річна Емілі Ратаковскі - з тих жінок, хто періодом вагітності явно насолоджувалася. Будучи в цікавому положенні, модель намагалася сфотографувати кожен момент і відверто розповідала про те, як змінювалося її тіло і що вона при цьому відчувала.

Емілі нерідко знімалася оголеною і охоче демонструвала зміни в зовнішньому вигляді в соцмережі. Але, виявляється, встигла вона зробити і професійну зйомку. Вчора Ратаковскі поділилася знімками, авторами яких стали відомі голландські фотографи Інес ван Ламсвірде і Вінуд Матадін, пише видання INKORR.com

У зйомці Ратаковскі позувала якраз оголеною. Зірка пообіцяла зберігати ці кадри вічно.

Вперше мамою Емілі стала 8 березня - вона народила хлопчика від свого 33-річного чоловіка Себастьяна Бір-Маккларда. Сина пари звуть Сильвестр Аполлон.

Уже через два місяці після народження первістка Емілі продемонструвала приголомшливу форму і продовжує робити це з дня на день, викликаючи у шанувальників захват і здивування одночасно. Багато з них жартують, що без магії тут не обійшлося.

Роль матері Емілі, безсумнівно, доводиться до душі - модель часто ділиться подробицями свого нового статусу в інстаграмі. Особливо малюка вона поки публіці не показала, але, ймовірно, зробить це пізніше, коли вважатиме, що для цього настав відповідний час.