Дно Біткоїна
Журналіст
Пащенко Ірина
16.12.2022 - 08:58
10655 переглянули
Ще на початку року були прогнози, що Біткоїн впаде до мінімуму. Впродовж року курс постійно ріс чи падав, а ось вже в грудні Біткоїн досяг свого “дна”. Колишній CEO BitMEX Артур Хейс в одному з інтерв'ю розповів, що в нинішньому циклі Біткоїн дійшов до свого мінімуму. Причина в неправильній політиці багатьох компаній, у яких закінчилися монети для продажу.
Коли ви подивитесь на баланс будь-якого цих “героїв”, ви не побачите там Біткоїна.
За словами експерта, період масштабної ліквідації закінчився, та скоро ситуація з курсом стане кращою.
Читайте також
Українці втратять кешбек через півтора року
сьогодні, 03:52
10 переглянули
Найгірший тиждень Путіна: аналітик назвав причини втрати контролю
сьогодні, 01:45
52 переглянули
Біткоїн пробив $60 тис і обвалився до мінімуму з жовтня
вчора, 23:25
63 переглянули
Опра Вінфрі зізналася, як приховала падіння Вітні Г'юстон зі сцени
вчора, 20:36
75 переглянули

