Motorola намагається повернути свої позиції
Журналіст
Пащенко Ірина
20.10.2022 - 11:34
5067 переглянули
Минуло багато років з тих часів, коли мати телефон від Motorola було модно та престижно. Компанія з року в рік намагається повернути свої позиції.
Восени 2022 року вона презентувала новий смартфон, який має полюбити публіка з першого погляду.
У телефону поки немає назви та його вже описують, як концептуальний. Про характеристики виробник також поки мовчить та збільшує інтригу.
На відео, яке було завантажено в мережі, можна розглянути тільки яскравий дисплей та гарна графіка.
Попередньо відомо, що продажу відкриють не раніше 2023 року.
Читайте також
Смартфони отримають нову оптичну силу завдяки насадним лінзам
сьогодні, 00:36
62 переглянули
Redmi підтвердила дату презентації ігрового флагмана K90 Ultra
вчора, 01:16
89 переглянули
Redmi готує смартфони з батареями до 10000 мАг
24.06.2026 - 07:28
118 переглянули
Redmi анонсувала смартфон з акумулятором 9000 мАг
24.06.2026 - 05:41
110 переглянули
Донька Зеленського склала останній іспит в університеті
23.06.2026 - 16:24
127 переглянули

