Нові чутки про повістки у “Дії”
Журналіст
Пащенко Ірина
17.04.2023 - 14:43
9779 переглянули
З початку війни та мобілізації періодично з'являються чутки, що повістки почнуть розсилати в електронному вигляді. Для прикладу, у “Дії”. Схожу ініціативу вже запровадили у Росії.
Вже вранці 17 квітня з'явилася інформація, наче повістки почнуть розсилати вже найближчим часом.
Новина стосувалась потенційної можливості здійснювати розсилку через “Дію”. В ній йшла мова й про розробку проєкту, як це все буде працювати технічно. Українцям ця новина не сподобалась, а вже до обіду з'явилося роз'яснення.
Михайло Федоров, віцепрем'єр з інновацій, швидко прокоментував ситуацію. Він заявив, що такого проєкту навіть немає у розробці. В найближчому майбутньому такої функції у “Дії” точно не буде.
Читайте також
Україна масштабує удари середньої дальності для знищення логістики РФ
сьогодні, 01:05
46 переглянули
ДБР передало до суду справу про катування багатодітного батька у ТЦК
вчора, 10:49
76 переглянули
Білорусь почала мобілізаційні навчання на тлі тиску Росії
вчора, 03:28
90 переглянули
Українські дрони уразили понад 800 тисяч цілей окупантів з початку 2026 року
23.06.2026 - 09:57
115 переглянули
Україна готує масовані дронові удари, щоб заблокувати логістику РФ у Криму
23.06.2026 - 06:04
115 переглянули
Сили оборони ізолюють Крим дронами та знищують ППО
23.06.2026 - 05:04
144 переглянули

