Від чого померла королева?
Журналіст
Пащенко Ірина
29.11.2022 - 09:16
17280 переглянули
Не так давно монарша сім'я попрощалася з Єлизаветою II, як нарешті суспільство дізналось, в чому була причина її смерті.
За декілька місяців до смерті королева перехворіла коронавірусом, а тому було немало чуток, що саме вірус став причиною смерті Єлизавети.
Після виходу біографії монахині всі питання відпали. Згідно з офіційною інформацією, Єлизавета страждала від раку кісткового мозку. Незадовго до смерті королева страждала від множинних мієлом.
Читайте також
На фронті загинув батько двох доньок з Буковини Дмитро Фербей
сьогодні, 01:20
56 переглянули
Командира полку «Скеля» відсторонили після розслідування про 26 смертей
вчора, 16:41
57 переглянули
Командира полку «Скеля» відсторонено через 26 смертей новобранців
вчора, 15:28
78 переглянули
Молодші покоління старіють швидше і частіше хворіють на рак
вчора, 01:24
88 переглянули
Спека в Європі забрала 40 життів через утоплення
25.06.2026 - 21:17
85 переглянули

