Повістки через “Дію”?
Журналіст
Пащенко Ірина
12.01.2023 - 12:25
9399 переглянули
Наразі в Україні немає проблем з мобілізацією, та повістки продовжують видавати. Нещодавно стало відомо, що навіть українці, які перебувають за кордоном, у 2023 мають стати на облік. Було немало чуток, що можуть видавати повістки через додаток “Дія”.
В Мінцифрі повідомили, що подібна акція проводитися не буде. Новий порядок постановки на облік не передбачає такий порядок видача повісток. В найближчому часі оновлення “Дії” також не планується.
Читайте також
Верховний Суд підтвердив статус заказника для Протасового Яру
сьогодні, 03:05
30 переглянули
Дрони атакували НПЗ в Уфі та нафтобазу на Кубані
сьогодні, 02:32
39 переглянули
У Севастополі ввели екстрені обмеження світла після ударів по ТЕС у Криму
сьогодні, 02:20
40 переглянули
МОК змінює Олімпійську хартію: Гераскевич попередив про повернення росіян
сьогодні, 02:16
48 переглянули
Чому домашні термометри показують не так, як на метеостанціях
сьогодні, 01:48
41 переглянули
Найгірший тиждень Путіна: аналітик назвав причини втрати контролю
сьогодні, 01:45
52 переглянули

