У Тульській області РФ уражено хімічне підприємство «Азот»
Журналіст
Ганна Ткач
24.05.2025 - 13:00
576 переглянули
Хімічне підприємство у РФ було уражено
Як повідомляє glavcom.ua: Сьогодні, 24 травня, у Тульській області РФ було уражено хімічне підприємство "Азот". Про це повідомляє керівник ЦПД Андрій Коваленко, передає "Главком".
Коваленко наголошує, що деякі хімічні речовини, які виробляються на "Азоті", можуть мати військове застосування. Серед таких речовин він назвав аміачну селітру, метанол та аргон.
«Аміачна селітра: використовується як компонент для виробництва вибухових речовин. Метанол: може служити сировиною для виробництва пального, включаючи компоненти для ракетного пального. Аргон: інертний газ, що застосовується в металургії, зокрема для зварювання та термообробки металів, які можуть використовуватися в оборонній промисловості», - пояснив керівник ЦПД.
Зазначається, що пожежа на підприємстві виникла внаслідок атаки безпілотників. Це сталося після того, як подібна атака трапилася в місті Єлець Липецької області, де було атаковано завод "Енергія".
Компанія "Азот" є одним із провідних виробників хімічної продукції в РФ. Нагадаємо, що атаки безпілотників на підприємства в рамках оборонної промисловості не є новим явищем в цій країні.
Читайте також
Світовий океан у липні побив температурний рекорд, Європу охопили пожежі
вчора, 19:17
66 переглянули
Нічна російська атака на Житомирщині травмувала трьох людей
09.08.2026 - 13:42
178 переглянули
Трамп заперечив дефіцит ракет у США, але заявив, що Patriot потрібні й Америці
07.08.2026 - 09:49
206 переглянули

