В місті Рівне створюють комплекси спостереження
Журналіст
Пащенко Ірина
17.10.2022 - 09:25
4523 переглянули
В Рівненській області запустили дуже корисне в умовах війни виробництво. Там перероблюють автомобілі для використання на фронті. Перші три авто, які оснащені спеціальними вишками, вже передані для користування ЗСУ.
Щоб втілити ідею в життя, рівненські бізнесмени модернізували короби для кулеметів та переробили автівку. Загальна висота модернізованого авто складає 10 м. Завдяки такій конструкції військовим вдасться бачити на велику відстань, до декількох кілометрів.
Схожий досвід уже є на Полтавщині, а тому існує велика ймовірність створення комплексів і в інших регіонах.
Читайте також
Верховний Суд підтвердив статус заказника для Протасового Яру
сьогодні, 03:05
31 переглянули
Дрони атакували НПЗ в Уфі та нафтобазу на Кубані
сьогодні, 02:32
39 переглянули
У Севастополі ввели екстрені обмеження світла після ударів по ТЕС у Криму
сьогодні, 02:20
40 переглянули
МОК змінює Олімпійську хартію: Гераскевич попередив про повернення росіян
сьогодні, 02:16
48 переглянули
Чому домашні термометри показують не так, як на метеостанціях
сьогодні, 01:48
41 переглянули
Найгірший тиждень Путіна: аналітик назвав причини втрати контролю
сьогодні, 01:45
52 переглянули

