Facebook та Instagram відновили роботу

Facebook і Instagram відновили роботу після масштабного збою. Вони не працювали понад шість годин.

"Великій спільноті людей і компаній по всьому світу, які залежать від нас: ми шкодуємо. Ми багато працювали над відновленням доступу до наших додатків і служб. Ми раді повідомити, що вони знову повертаються в Інтернет. Спасибі, що ви з нами", - йдеться на офіційній сторінці Facebook в Twitter.

Також відновив роботу Twitter.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Іноді Twitter використовують більше людей, ніж зазвичай. Ми готуємося до цих моментів, але сьогодні все пішло не так, як планувалося. В результаті у деяких з вас могли виникнути проблеми з переглядом відповідей і особистих повідомлень. Це було виправлено ", - йдеться в повідомленні Twitter Support.

4 жовтня у роботі соціальних мереж Facebook і Instagram стався глобальний збій. У Facebook, яка володіє Instagram і WhatsApp, заявили, що знають про проблему й усувають її. Збої носять масштабний характер. На проблеми в роботі додатків скаржаться по всьому світу.

Масштабний збій у роботі Facebook, Instagram і WhatsApp могло викликати видалення записів DNS, які повідомляють, як знайти сторінки соцмереж в інтернеті.

Експерти допускають і можливість хакерської атаки, але вважають цей варіант малоймовірним.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!