Фільм "Форсаж 9" виходить в прокат

Фільм транслюватимуть протягом трьох тижнів, а потім випустять в цифровому форматі.

Universal і AMC Theatres Forge уклали історичну угоду, що дозволяє фільмів дебютувати на Premium VOD раніше звичайного.

Universal, AMC Theatres покажуть блокбастер "Форсаж 9" в світових кінотеатрах, а потім у форматі VOD (video on demand - відео за запитом) всього через 17 днів після демонстрації на широкому екрані, повідомляє INKORR.com

Видання назвало угоду історичної, дає старт розвиткові нових тенденцій на тлі обмежень, пов'язаних з пандемією коронавірусу. 

За договором AMC отримає частину продажів від фільмів в мережі. Ціна складе $20 за 24-годинну оренду, яка пізніше буде знижена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У розкішній сукні. Тіна Кароль заспівала в київському метро

Компанія Universal вже кілька років домагається скорочення периоду між виходом фільму в прокат і його доступністю для домашнього відео, але поки відмовлялася від цих планів через загроз AMC і інших власників кінотеатрів.

Ще в березні 2020 року генеральний директор AMC Адам Арон був негативно налаштований по відношенню до Universal, погрожуючи припинити співпрацю після того, як кінокомпанія заявила про бажання зробити мультфільм "Тролі. Світовий тур" доступним для перегляду в преміум-форматі відео на замовлення. Пізніше гендиректор NBCUniersal Джефф Шелл повідомив, що мультфільму вдалося заробити $100 млн завдяки цьому.

Напевно тепер "Світ Юрського періоду 3" або "Форсаж 9" з'являться "в цифрі" майже відразу після прем'єри в кінотеатрах. Variety, правда повідомляє, що спочатку це торкнеться комедій або хоррорів — стрічок з меншим бюджетом.

Нагадаємо, для Універсальний киносерия "Форсаж" — самий прибутковий проект. Сьома картина встановила світовий рекорд, зібравши за перший вікенд в американському прокаті 143,6 млн. доларів і 384 млн. доларів у світовому прокаті.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: