Голодні жителі крадуть дітей заради викупу за їжу

Жителі КНДР, які голодують, викрадають дітей із багатих сімей і вимагають викупу, щоб поїсти.

За останні тижні зареєстрували щонайменше чотири викрадення дітей. Дефіцит їжі, ліків, пального та предметів першої необхідності посилився після того, як Пхеньян повністю закрив кордони в січні 2020-го, щоб запобігти проникненню Covid-19 у країну. Про це пише Daily Mail.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Комуністичний режим побоювався, що застаріла й погано оснащена система охорони здоров'я не витримає, якщо коронавірус пошириться серед населення. Офіційно випадків хвороби в країні не зареєстровано. Але це, імовірно, брехня, тому що кордон із Китаєм у 1352 км часто перетинають контрабандисти.

Навіть диктатор Кім Чен Ин каже, що країна на межі катастрофи, порівнявши ситуацію із руйнівним чотирирічним голодом у середині 1990-х, який забрав до 3 млн життів.

Нещодавно були повідомлення про голод у віддалених районах КНДР, оскільки промисловість і сільське господарство значною мірою зупинилися через брак пального й запчастин. Також є повідомлення про крадіжки й серед погано нагодованих солдатів, що становлять основну частину армії. Цивільні також дедалі частіше вдаються до відчайдушних дій.

Минулого місяця 6-річна дівчинка зникла, граючись на березі річки біля будинку в округу Сонгчон на північ від Пхеньяна. Її викрав і взяв у заручники 30-річний чоловік. Він знав, що її сім'я забезпечена, і навіть дізнався номер мобільного телефону батьків. Він замкнув дитину в кімнаті у своєму будинку і зажадав викупу від батьків дівчинки. У перерахунку це $76. Однак поліція відстежила телефон, яким користувався чоловік. Його заарештувати. Дитину повернули батькам, а на викрадача чекає суд.

Аналогічний випадок трапився з 10-річним хлопчиком, що йшов дорогою в центральному округу Яндок. 40-річний чоловік на мотоциклі зупинився поряд зі дитиною і запропонував підвезти додому. Пізніше хлопчик зрозумів, що його викрадають. Зміг утекти й повідомити в поліцію. Чоловіка затримали.

Північна Корея могла перезапустити реактор у комплексі Йонбен, щоб виробляти плутоній для ядерної зброї. Про це заявило МАГАТЕ у звіті від 27 серпня.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

8