Голова президентської фракції прогулює комітети, гірше тільки ОПЗЖ

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пропустив цього року більше половини засідань Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Статистику опублікував Комітет виборців.

Арахамія був на 92% пленарних засідань.

Співголова фракції ОПЗЖ Вадим Рабінович впродовж року був зареєстрований на 16% пленарних засідань, відвідав 19% засідань комітету, взяв участь лише в 1% голосувань. Під час засідань мав шість виступів.

Інший співголова ОПЗЖ Юрій Бойко реєструвався на 73% пленарних засідань, відвідав 55% засідань комітету, взяв участь в 3% голосувань.

Лідерка "Батьківщина" Юлія Тимошенко була на 54% пленарних засідань, відвідала 50% засідань комітету, взяла участь в 50% голосувань. Жодного закону її авторства не ухвалили.

Натомість у Тимошенко найбільше виступів за рік серед голів фракцій 188 разів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арахамія дав 10% на розвалення монобільшості

Співголови "Європейської солідарності" Ірина Геращенко та Артур Герасимов були на 93% і 94% засідань парламенту. Герасимов був на 100% засідань Комітету з питань аграрної та земельної політики.

Колишній голова фракції "Голос" Ярослав Железняк відвідав найбільшу кількість пленарних засідань 97%. Також Верховна Рада ухвалила 11 законів його авторства.

32 народних депутатів позбавляли виплат за 10 місяців у 2021 році. Найбільше прогульників було у фракції ОПЗЖ.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

25