Головнокомандувач ЗСУ сказав, коли буде справжня перемога над Росією

Головнокомандувач Збройних сил України, генерал-лейтенант Валерій Залужний назвав справжньою перемогою України над агресором Росією вступ до НАТО і ЄС. Про це сказав на міжнародній конференції.

"Справжньою перемогою у цій війні буде не тільки мир на наших умовах, а й приєднання України до ЄС і НАТО, що унеможливить або принаймні значно ускладнить подальші спроби агресії проти нашої держави.

Для досягнення цієї стратегічної мети ми маємо зробити багато домашніх завдань, зокрема, і у Збройних Силах. Це не просто перехід на стандарти НАТО в підготовці, управлінні військами, адмініструванні. Це перш за все ментальні зміни, які передбачають відданість цінностям і принципам, про які йдеться вище поваги до прав людини, гідності і цінності особистості, рівноправності чоловіків і жінок", - заявив генерал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Це не міжнародно-правовий документ - експосол України в США про Мінські угоди

Залужний заявив про пріоритет своєї діяльності - "зміну ставлення всередині військових колективів".

"Які б посади я не обіймав, завжди бачив у своїх підлеглих перш за все особистість. Такого нормального шанобливого ставлення один до одного я вимагаю від усього без винятку особового складу", - сказав головнокомандувач ЗСУ.

27 липня президент звільнив Руслана Хомчака з посади головнокомандувача ЗСУ. На його місце призначив Валерія Залужного.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

7