Гончарук розповів про долю Пенсійного фонду в 2020 році

У Фонді хочуть провести міжнародний аудит, щоб дізнатися, як в майбутньому можна заощадити гроші

Пенсійний фонд незабаром чекає міжнародний аудит. Про це заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на форумі "Дорога до Вільнюсу" в Києві 25 лютого, повідомляє видання INKORR

"У цьому році повинен бути змінений підхід до публічних фінансів. У Пенсійному фонді зараз плануємо міжнародний аудит, щоб розібратися, що там відбувається в питанні витрат. Що ми точно зробимо в цьому році, так це уважно подивимося на те, як адмініструються ці гроші, щоб отримати відповідь на питання, де вони можуть бути заощаджені. тобто фактично збережені, за рахунок зменшення адміністративних витрат і за рахунок зменшення похибки", - зазначив Гончарук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Гончарук: В уряді корупції немає 

За його словами, це те, що в 2020 році буде зроблено в питанні витрат. 

"З приводу того, як потрібно перебалансувати всю систему - це питання не одного року. Це, в тому числі, відповідь на питання як ми будемо жити через 10-20 років. Тому питання Пенсійного фонду дуже тісно пов'язаний з тим, як буде виглядати система оподаткування", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, депутат фракції "Слуга народу" Галина Третьякова запропонувала ліквідувати Пенсійний фонд України, а його функції передати Міністерству фінансів або Держказначейству.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: