Гороскоп на 22 грудня: до чиєї кишені липнутимуть гроші

22 грудня відмовтеся від гучних бенкетів з приводу родинних свят. Зберіться з сім'єю на вечерю, згадайте найкращі моменти року, що минає. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

"У звичний режим дня доведеться кілька разів вносити корективи, - каже астрологиня. Часто траплятимуться затримки у веденні справ. Будьте готові до експромту. Знадобиться уміння бути гнучким. Безкомпромісна позиція виявиться програшною. Уникайте зайвого нервового напруження. Гроші липнутимуть до кишень Дів, Терезів, Козерогів і Риб. Їжте менше, але частіше. Не вживайте гострих приправ та тваринних жирів. М'ясо краще замінити на рибу".

Овен

Рівень заробітків зростатиме. Та гроші надто швидко зникатимуть. Шукайте джерело збитків. Це може бути і ваша неуважність під час проведення розрахунків.

Телець

Одна невдача змінюватиме іншу. Обставини гальмуватимуть вашу роботу. Гроші затримаються. Уникайте штрафних санкцій. Не сперечайтеся з шефом. Постраждеє ваш гаманець

Близнюки

Вкладати свої гроші у чужий бізнес не поспішайте. Повернути їх буде непросто. Збільшаться витрати на транспорт.

Рак

Статті прибутку і витрат добре збалансовані. Не вносьте коректив у свою фінансову діяльність. Господарюйте економно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп для Терезів на 2022 рік: коли стане більше грошей

Лев

Відкладіть здійснення сміливих проєктів. Забезпечити їх буде важко. Додаткового прибутку не буде. Оберіть стратегію малих кроків.

Діва

Беріть участь у довгострокових фінансових проєктах. Відкривайте депозитні рахунки. Вкладайте гроші у реконструкцію житла.

Терези

Гроші надходитимуть вчасно. Поповніть свої заощадження. Не час виставляти у продаж власну нерухомість.

Скорпіон

Очікується середній рівень прибутків. Зосередьтеся на основному виді діяльності. Братися за нові проєкти не слід.

Стрілець

Ваш гаманець не спорожніє. Але зарання передбачити витрачену в цей день суму буде важко. Краще не йти у магазин після заходу сонця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінансовий гороскоп для України на 2022 рік: коли підскочить долар і подорожчає нерухомість

Козеріг

Подбайте про своє майбутнє. Зробіть перший страховий внесок. Добрий день для оформлення спадку чи майнових доручень.

Водолій

Причиною зайвих витрат стане власна необачність. Куплені речі не задовольнять якістю. Помилкові розрахунки принесуть збитки.

Риби

Справи вестимуться добре. Ви можете вийти на більш високий рівень заробітку. Краще не гаяти час на відпочинок. Активно беріться до роботи.

Астрологиня розповіла, що чекає Україну у 2022 році.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

22