Гороскоп на 5 жовтня: які знаки проживуть найцікавіший день у році

5 жовтня день напередодні молодика. Знижується працездатність. Швидко наставатиме втома. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

"Цього дня зранку очікується багато аварійних ситуацій у мережах водопостачання і каналізації, - говорить астрологиня. Не варто займатися ремонтом сантехніки. Перевіряйте крани перед виходом на роботу. Не залишайте без нагляду працюючу побутову техніку. Враховуйте людські слабкості. Не ображайте ближніх. Допоможіть їм подолати пригнічений стан. На Риб і Стрільців, Скорпіонів і Терезів чекає найцікавіший день у році. Скористайтеся нагодою покращити матеріальне становище, завести цікаві знайомства і набути безцінного досвіду".

Овен

Фінансове питання стоятиме гостро. Ви можете недорахуватися помітної суми у кишені. Не втрачайте контролю за рухом власних коштів.

Телець

Через власну необачність ви можете втратити немалі гроші. Не дозволяйте себе ошукати.

Близнюки

Не можна у цей день виявляти жадібність. Легко розставайтеся зі старими речами. Надайте матеріальної підтримки старшим родичам.

Рак

Несприятливий день для здійснення торговельних операцій. Не спокушайтеся на вигідні пропозиції. Врешті-решт ви понесете збитки.

Лев

Суттєвого заробітку не буде. Проведіть ревізію своєї бухгалтерії. Вчасно сплачуйте рахунки. Не купуйте одягу. Подавайте нужденним.

Діва

Вкладати гроші в оновлення професійного обладнання не час. Воно не працюватиме довго. Нове програмне забезпечення може нашкодити роботі вашого комп'ютера.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Терези

Коштів не бракуватиме. Розраховуйтеся готівкою за товари та послуги. Не користуйтеся кредитними картками.

Скорпіон

Приходу грошей не передбачається. Є ризик придбати речі з прихованими вадами. Без крайньої потреби не варто ходити по крамницях.

Стрілець

Економити не доведеться. У вашому розпорядженні достатня сума. Не віддавайте людям у користування свої речі. Вони не скоро повернуться до вас.

Козеріг

Будьте порядними у стосунках з фінансовими партнерами та клієнтами. Не плекайте надмірних меркантильних інтересів. Ситуація може обернутися проти вас.

Водолій

Певна обмеженість у фінансах заважатиме здійсненню ваших планів. Не намагайтеся будь-що здійснити бажану покупку. Зачекайте.

Риби

Не купуйте секонд хенд. Особливо якщо йдеться про авто чи побутову техніку. Це будуть даремно витрачені гроші.

Тиждень з 4 по 10 жовтня буде багатим на сюрпризи. У ваше життя повернуться колишні друзі та кохані.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!