Греція побудувала 40-кілометровий паркан на кордоні

Греція оголосила, що завершила будівництво огорожі на кордоні з Туреччиною. Тепер там стоїть стіна довжиною 40 км, а нова система спостереження діє, щоб запобігти напливу біженців.

В Європейському Союзі через події в Афганістані побоюються щодо повторення кризи біженців 2015 року. Тоді майже мільйон людей рятувалися від війни та бідності на Близькому Сході і переправилися до Греції з Туреччини. Потім - вирушили на північ до заможніших країн, як повідомляє видання Ekathimerini.

Греція була на передовій цієї кризи. Представники країни заявили, що прикордонні війська в стані підвищеної готовності задля того, щоб переконатися, що Греція не стане знову воротами Європи.

"Ми не можемо пасивно чекати можливого напливу. Наші кордони залишатимуться безпечними і недоторканними", - зазначив грецький міністр захисту громадян Міхаліс Хрисохоідіс. Він у п'ятницю відвідав регіон Еврос разом з міністром оборони та главою збройних сил.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Також Хрисохоідіс заявив, що днями завершили розширення 12,5-кілометрового паркану і високотехнологічної автоматизованої електронної системи моніторингу.

Правоохоронні органи, берегова охорона та збройні сили Греції готують план патрулювання та охорони кордонів країни через події в Афганістані, побоюючись напливу біженців та міграційного тиску з боку Туреччини.

У березні 2020 року під час кризи на кордоні звели 27-кілометровий паркан в Евросі. Грецький уряд обговорює подібні заходи безпеки.

Система нагляду в Евросі включає 11 нових камер і радарів. Це дає можливість бачити до 15 км на території Туреччини та передавати зображення до оперативних центрів поліції Греції.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

44