Хто стане новим власником International Business

На ринку міграційних послуг активно обговорюються зміни в складі правління компанії International Business. Про це повідомляє Infoline.

Нещодавно в мережу просочилася інформація про те, що глава ради директорів Сергій Коваленко і виконавчий директор Олексій Леонов ведуть переговори щодо перерозподілу часток участі.

Стало відомо, що Леонов планує сконцентрувати увагу переважно на російському ринку, тоді як Коваленко дотримувався консервативних поглядів і прагнув зберегти статус в першу чергу європейської компанії. На сьогодні Леонов зміщений з посади і позбавлений права голосу в правлінні.

Нагадаємо, що концерн раніше належав Миколі Клеваку, який помер 29 жовтня 2020 роки від Covid-19. З цього моменту значна частка бізнесу бурштинового короля піддалася поділу з боку приймачів, і міграційна компанія не став винятком.

Відомо, що Коваленко зараз виїхав в ЄС, звідки планує управляти компанією і "вирішувати наболілі питання там, де вони і повинні вирішуватися". У свою чергу, де зараз знаходиться Леонов - невідомо, але раніше він заявляв, що поки ще залишається в РФ і не планує відмовлятися від домагань на бізнес.

Варто відзначити, що і Коваленко, і Леонов, до смерті Клевака не були публічними особистостями в силу специфіки бізнесу, що вимагає конфіденційності в першу чергу необхідної клієнтам. Однак в ході поділу влади Леонов пішов на крайнощі, опублікувавши в мережі внутрішню інформацію компанії і в першу чергу особисті дані Коваленко.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

63