Канадські біопродукти "Bio Septix" продають у комплектах зі знижкою

Восени особливо ретельно треба подбати про вигрібну яму. Якщо цього не зробити, то взимку може бути багато проблем. Жирова плівка закриє дренажні канали та мул на дні септика збільшуватиметься в об'ємі. Вигрібна яма заповниться і неприємний запах додаватиме клопотів.

Біопродукти канадського виробництва "Санекс Septix" гарантують якісну роботу вигрібних ям. Засоби дієві за будь-яких температур. Відновлюють роботу старих септиків, очищують дренажні канали та переробляють органічні відходи, що накопичуються на дні.

Для очищення труб і перероблення відходів у вигрібних ямах, септиках і каналізації застосовують біопродукт "Комплекс". Він зручний у застосуванні. Достатньо таблетку помістити в бачок унітаза й вона виконає роботу.

Засіб "Нейтралізатор цвілі" усуває плісняву в міжплиткових швах у ванній кімнаті, навколо самої ванни, у віконних рамах і по всьому будинку. Засіб глибоко проникає в матеріал і знищує грибок.

Біопродукти "Комплекс" і "Нейтралізатор цвілі" разом можна придбати за вигідною ціною 300 грн.

Обирайте оптимальний набір у розділі "Вигідна ціна" на сайті t-klio.dp.ua. За телефоном 0(96) 413 68 45 вас проконсультують щодо застосування біопродуктів.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

7