Карантин у квітні точно не скасують: Шмигаль зробив заяву

Україна не скасує карантинних заходів у квітні, а послаблення може початися вже на початку травня, якщо дозволить епідеміологічна ситуація в країні.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів, повідомляє видання INKORR

Він зазначив, що Україна не може дозволити собі два-три місяці відпочивати і економіку потрібно терміново запускати.

"Якщо буде зафіксована динаміка зниження захворюваності, то тільки в травні місяці ми почнемо вести розмови про можливе послаблення карантину. Це точно не буде зроблено з 14 квітня, як було поширено у фейкових повідомленнях. Підкреслюю, що впродовж квітня ми не відступимо від того карантинного режиму, який введений, і буде здійснюватися до встановленого 24 квітня і, швидше за все, буде продовжений до початку травня місяця", – сказав Шмигаль.

Прем'єр заявив, що в травні, за умови зниження динаміки по COVID-19, уряд почне запускати економіку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   За березень українці вивели з банків понад 2,7 млрд грн

"Визначений план буде оприлюднений урядом, він чітко розписаний і кожен буде знати свою роль, час і місце, коли він почне ходити на роботу, коли він почне повноцінно працювати, які будуть соціальні стандарти нашого життя в травні: масковий режим, соціальні дистанції, розстрочка в часі початку і завершення робочого часу, щоб не створювати годину-пік ... В квітні місяці від карантинних заходів ми не відійдемо", – розповів голова уряду.

Шмигаль додав, що Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендувала країнам, в тому числі і України, не послабляти карантинні заходи там, де вони надають результату.

Нагадаємо, спочатку карантинні заходи були продовжені до 24 квітня. Однак з 6 квітня Кабінет міністрів ввів додаткові карантинні обмеження для населення. Влада мотивує таке рішення тим, що Україна просувається до піку коронавірусу – він очікується з 14-15 квітня. Так, наприклад, тепер ніяких компаній на вулиці – пересуватися можна буде не більше ніж по двоє людей і обов'язково в масках (виняток – батьки з дітьми), а з собою потрібно мати документи. Заборонені будь-які масові заходи, а значить, на Великдень ніяких богослужінь в церквах і походів на шашлики.

Станом на ранок 8 квітня В Україні зафіксовано 1668 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: