"Казали, що я крута для вузького кола" - Джамала поділилася, як ішла до перемоги на Євробаченні

Артистка 38-річна Джамала згадала, як довго йшла до перемоги на Євробаченні. 2016 року вона виграла міжнародний пісенний конкурс у Стокгольмі з піснею "1944", у якій ідеться про депортацію кримських татар із півострова. Того ж року стала народною артисткою України.

Зірка розповіла, що вперше почула про кастинг на Євробачення 2008 року. Як зазначила в Instagram, того ж року закінчувала Національну музичну академію ім. П. І. Чайковського.

"Команда національного каналу тоді збирала весь номер для переможця, який згодом представлятиме Україну на конкурсі. Я слухаюсь матір і йду. Без пісні, без чіткого плану, без "мінусовки". У коридорі "Олівця" дівчина зі мною ділиться "мінусом" Sing it back - Roisin Murphy (Moloko). Як зараз пам'ятаю: судді в захваті. Кажуть, що я крута, справжня "фірма" для вузького кола слухачів джазового клубу. Ось узяти б вино, прийти, слухати й насолоджуватися", - написала Джа.

2011 року вона знову йшла на національний відбір.

"Але цього разу з піснею Smile, яку написала спеціально для Євробачення. Форматна, весела, складна вокально, під настрій. Проходжу всі етапи, чую нескінченні відгуки про те, що це "неформат", важко переживаю історію з правилами, які змінюються постійно. І знову не досягаю мети", - згадала співачка.

2016-го Джамала йде на відбір із власними піснею, музикою та історією.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Очевидно, неформатною. Але я роблю це свідомо. Або ви мене, або я вас. Не змінила ні слова, ні ноти з моменту, коли "1944" написала. І беру участь у конкурсі. Чую, що пісня - не та, невчасно, не до місця. Але цього разу я впевнена на 100%. Я непохитна. Точно знаю мрію і йду до неї. Я хочу, щоб весь світ знав: ми маємо значення, свій темперамент і нам є що сказати", - додала вона.

Співачка Джамала розповіла, як доглядає за собою. Вона зазначила, що в б'юті-рутині доволі хаотична.

Зірка опублікувала знімки, на яких розкуто позує в неоновій жовтій сукні. У дописі поділилася процедурами, про які намагається не забувати.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!