Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс сяяли на зеленій доріжці прем'єри "Матриці 4"

Прем'єрний показ "Матриці: Воскресіння", що є четвертою частиною культової стрічки, минув в американському Сан-Франциско. Фільм представляла режисерка Лана Вачовскі.

У Театрі Кастро встановили замість червоного килимового покриття - зелене. Перед камерами позували виконавці головних ролей і зіркові гості. Керрі-Енн Мосс, яка зіграла Трініті, обрала чорну сукню від Oscar de la Renta. Дружина Вілла Сміта Джада постала в Giambattista Valli. Разом з нею відвідав прем'єру і син Джейден. Індійська модель і акторка Пріянка Чопра обрала вбрання від Halpern Studio.

Які ще образи вигуляли зірки на вечорі прем'єр, дивіться у фотопідбірці Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матриця 4.0. Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс у фешн-зйомці розповіли про роботу над фільмом

Студія Warner Bros. презентувала трейлер нового фільму "Матриця: Воскресіння". Картина стане четвертою у культовій серії "Матриці".

Прем'єра "Матриці: Воскресіння" в Україні запланована на 22 грудня. Тоді ж фільм вийде на стримінговому сервісі HBO Max.

Судячи з трейлера, події розвиватимуться то в цифровому світі матриці, то в реальному. Головний герой Нео, якого грає Кіану Рівз, очевидно, повинен згадати події минулого, адже у трейлері постійно показують сцени з попередніх частин "Матриці".