Київські спортсмени здобули нагороди на Чемпіонаті світу з кікбоксингу

Київські спортсмени на Чемпіонаті світу

Українські спортсмени з Київщини вибороли шість медалей на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед молоді. Змагання проходили у Будапешті з 23 серпня по 1 вересня. Українська збірна зайняла п'яте місце в загальному рейтингу і завоювала 16 золотих, 10 срібних і 12 бронзових медалей.

У списку переможців та призерів значаться спортсмени з Київської області. Зокрема, Мельник Анастасія стала чемпіонкою світу у категорії К-1, 52 кг, а Кривенко Данило виборов золоту медаль у категорії Лоу-кік, 48 кг. Прима Тимофій став срібним призером у категорії К-1, 48 кг.

Крисевич Поліна була результативною на татамі, перемігши у розділі лайт-контакт та виборовши бронзову медаль у дисципліні Поїнт-файтинг. Гончарук Марія стала бронзовою призеркою в розділі поїнт-файтинг.

Слід зазначити, що українські спортсмени також виступають на Паралімпійських іграх-2024 у Парижі, де вже здобули вісім медалей.