Кохана DZIDZIO прокоментувала стосунки чоловіка з Олею Цибульською

SLAVIA просто бомбить нас відвертими зізнаннями.

В часи, коли публіка ще не знала про Ярославу Хому, DZIDZIO постійно підозрювали в романі зі співачкою Олею Цибульською. Більше того, пліткували, що артист насправді є татом її сина Нестора, пише видання INKORR.com

Дружина співака, яка зі своєю появою в шоу-бізі не соромиться розказувати про особисте, поділилася своїми почуттями щодо дружби DZIDZIO та Цибульської.

Я сама їх, можна сказати, звела. Ми всі їздили на фестивалі. Там вони познайомилися, а потім втратили зв'язок. Якось ми з Олею переписувалися в соцмережах, Оля попросила телефон Михайла. Вони зідзвонилися, вона запропонувала йому дует. І все закрутилося, - розповіла Ярослава і зізналась, що зіркова гра на публіку її ранила.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Було понад 100 жінок, – Сніжана Бабкіна приголомшила зізнанням про зради Сергія

Мені було дуже неприємно. Якби Оля спростовувала, а вона грала в цю гру. Мені здавалося, що просто граються моїм життям, мною граються. Чому її можна показати, із нею заспівати, а мене в той самий час не можна показувати? Мені було дуже боляче. Я йому говорила про це. Вона спеціально підігрівала таким чином інтерес до себе. Але в кожного свій шлях – хтось бере творчістю, а хтось плітками й чутками, – каже SLAVIA. І додає, що уявляє, як плітки фанатів про сина Цибульської зачіпають почуття чоловіка Олі.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: