Колишній віцеспікер застрелився в будівлі парламенту

Колишній віцеспікер Малаві застрелився в будівлі парламенту в столиці країни Лілонгве.

50-річний Клемент Чівая, який пересувався в інвалідному кріслі, зайшов у будівлю в четвер, 30 вересня, щоб обговорити пільги на автомобіль, який йому надали два роки тому, коли покидав офіс. Після цього скоїв самогубство. Про це передає Al Jazeera.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"З жалем повідомляємо, що колишній віцеспікер вкоротив собі віку в будівлі парламенту. Він розчарувався у виконанні умов його служби", - ідеться в заяві парламенту.

Чівая купив службовий автомобіль наприкінці п'ятирічного терміну 2019 року. Це передбачав його контракт. Але намагався змусити парламент відшкодувати збиток, завданий у результаті аварії, що сталася шість місяців по тому. Чівая потрапив в аварію, коли їхав на авто. На момент аварії минув термін дії його страховки КАСКО.

Представник поліції підтвердив самогубство. Але відмовився повідомити подробиці, поки не отримає повний звіт від слідчих. У заяві парламенту йдеться, що Чівая таємно приніс пістолет у будівлю суворого режиму. Оскільки він інвалід, вважалося, що оповіщення сканера про небезпеку надходили від його візка. Після інциденту парламент посилить заходи безпеки для всіх категорій відвідувачів будівлі.

Чівая вистрілив собі в голову в офісі клерка парламенту Фіони Калембери. До того, як стати віцеспікером, Чівая був членом парламенту з 2004-го.

Франція застерігає Малі від угоди з російськими найманцями із ПВК "Вагнера". Угода може довести відносини Франції і Малі до критичного рівня і збільшити вплив Росії в регіоні.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!