Колишня Dzidzio заявила, що одна артистка піарилася на їхньому розлученні

Виконавиця Slavia, справжнє ім'я Ярослава Хома, відверто розповіла, що на їхньому з музикантом Dzidzio розлученні "багато піарилися". Вона зізналася, що раніше брала близько до серця те, що писали хейтери після розлучення. Та з часом перестала реагувати на гнів користувачів мережі.

Колишня дружина співака зауважила, що дехто зумів попіаритися на їхньому розлученні. Зірка натякнула в інтерв'ю виданню "КП" в Україні" на виконавицю та куму ексчоловіка Ольгу Цибульську.

"Якось одна артистка сказала в "Світському житті", ніби я або мої люди почали її хейтити. Але вона не усвідомила те, що зробила це сама. Це її дії спричинили обурення людей. Але завжди легше перекинути провину на когось, ніж покопатися в собі. І зробила вона все хитро. Звинуватила ніби мене, але ім'я моє не назвала, сказала лише: "Здогадайтеся". І всі подумали на мене. Багато видань написали, що це начебто я або мої подруги писали їй негативні коментарі. Мене це все вже дістало", - поділилася вона.

За словами співачки, у якійсь програмі повідомляли, що Slavia отруїла її.

"Люди дійсно можуть у таке вірити? Що я одна можу спровокувати обурення? Ну це ж неправда! Це не мої методи. Все, що я зробила, - звела її зі своїм чоловіком. Дала телефон", - зауважила жінка.

Виконавиця додала, що Dzidzio навіть не хотів відповідати на дзвінки Цибульської тривалий час.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Саша Пустовіт після скандального розлучення зізналася, що збільшила груди

"Але я просила поговорити. Можливо, у неї гарна пропозиція, хороша пісня. У мене немає ревнощів у творчому плані. Або коли вона говорить, що вони друзі. Їй хотілося, щоб усі думали, ніби вони коханці. А між ними нічого немає й бути не може. І це їй вилізло боком: люди почали її хейтити за її ж поведінку", - зауважила Slavia.

У квітні Dzidzio, справжнє ім'я Михайло Хома, оголосив про розлучення із дружиною Ярославою. Пара разом була 20 років, сім з яких - у шлюбі. Артист зізнався, що подружжя готується до офіційного розриву стосунків.

Згодом Цибульська прокоментувала розлучення кума Dzidzio із дружиною. Вона зізналася, що їй незрозуміло, як вона змушувала ревнувати його дружину - як жінка чи артистка.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!