"Командування нажране в какашку. Де бушлати?" – істеричну розмову окупанта перехопило ГУР

Російські військові, які воюють проти України, незадоволені забезпеченням та діями свого командування.

Про це свідчить перехоплена телефонна розмова окупанта з кимось у Росії. Запис оприлюднило Головне управління української воєнної розвідки у Facebook 4 жовтня. За словами росіянина, їхні командири п'ють і ховаються, а військових відправляють "на вірну смерть".

"Знаєш, командирів би с*ка нормальних дали, а то долбо**бів понаставили бл*дь. А потім ти повинен їхні накази виконувати й від трьох до п'яти тобі загрожує (позбавлення волі за невиконання наказів. Gazeta.ua). Коли тебе на вірну смерть відправляють, а самі сидять нах**, ховаються бл*дь. А коли нажрані... в какашку постійно, наї**шаться бл*дь", жаліється загарбник.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

"Де нах*й бушлати? Вночі вже зима, ледь не мінус, бл*дь. Х*й, що везуть. Доводиться самостійно купувати. Зате задачі ставлять їб*нуті. Хочеш виконуй, не хочеш їдь у в'язницю", підсумував російський військовий.

Обережно, запис містить ненормативну лексику

Військовослужбовець РФ розповів матері, яка хоче домогтися повернення сина додому, про загибель старшини. Водночас мати дорікає синові, що він не розповідає їй правду про те, що відбувається на фронті. Перехоплену розмову опублікувало ГУР.

Інший військовослужбовець РФ розповів дружині останні новини з фронту. Зокрема, окупант поскаржився, що особового складу майже не залишилося, натомість генерали вимагають повертати втрачені території.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

145