Королівський флот не супроводжуватиме українські суховантажі із зерном - Reuters

Велика Британія не відправить свої військові кораблі до Чорного моря, щоб супроводжувати судна з українським зерном.

Російська Федерація продовжує блокувати морський порт в Одесі, де перебуває зерно, повідомляє Reuters з посиланням на представника британського уряду.

За його словами, Лондон продовжить пошуки шляхів для відновлення українського продовольчого експорту попри перешкоди, які штучно створює кремлівський режим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Литву прибув перший потяг з українським зерном

"Підла блокада Одеси Путіним не дозволяє продовольству потрапити до людей, які його потребують. Ми продовжимо активно працювати з міжнародними партнерами, щоб знайти шляхи для відновлення експорту зерна з України. Проте нині немає планів щодо розміщення британських військових кораблів у Чорному морі", - ідеться в повідомленні.

Раніше The Times повідомляв, що королівський флот Великої Британії може направити свої військові кораблі до акваторії Чорного моря. Такий варіант розглядали для захисту вантажних суден, що перевозять українське зерно.

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс, який обговорив коридор із міністром закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс, заявляв, що до коаліції можуть увійти деякі країни-члени НАТО, а також інші залежні від постачання українського зерна держави.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!