Космічний корабель Маска повернувся на Землю

1 жовтня вантажний космічний корабель Cargo Dragon американської приватної компанії Ілона Маска SpaceX успішно приводнився біля Флориди. Він доставив на Землю 2,2 т вантажу, у тому числі результати наукових експериментів з МКС.

У четвер корабель відстикувався від Міжнародної космічної станції, у складі якої перебував понад місяць, повідомляє пресслужба SpaceX. Це був уже 23-й політ Cargo Dragon SpaceX до МКС.

Для модифікованого варіанту корабля Cargo Dragon2, який здатний доставляти на МКС на 20% більше вантажу, це третя місія. Він також може автономно стикуватися із станцією без допомоги традиційного захоплення рукою-маніпулятором Canadarm2.

Новий вантажний корабель розрахований на п'ять польотів до МКС і назад. Це єдиний космічний корабль для постачання МКС, що може повертати вантажі на Землю.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

2022 року відбудеться перша українська місія на Місяць. Її здійснить британська компанія Spacebit у співпраці з американськими партнерами. У рамках місії, яка коштуватиме українській стороні близько $1,5 млн, на поверхню супутника доставлять техніку для проведення наукових досліджень на поверхні Місяця.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!