Кращі бензинові газонокосарки за доступними цінами

Якісно доглядати за дачною ділянкою, прибудинковою територією, газоном або спортмайданчиком без спеціальної техніки практично неможливо. Для цього можна застосувати газонокосарки бензинові, що дозволяють виконувати догляд за територією, не докладаючи надто великих зусиль. Придбати таке обладнання можна в інтернет-магазині VDR, де на вибір покупця представлені найрізноманітніші моделі вітчизняного та зарубіжного виробництва: від бюджетних варіантів до дуже потужних дорогих агрегатів.

Чому зробити покупку варто саме в VDR?

Цей торговий онлайн-майданчик вже давно спеціалізується на продажі садової техніки. У віртуальному каталозі представлено різне обладнання професійного та побутового призначення. Тут можна купити газонокосарку бензинову, що володіє наступними перевагами:

Високою мобільністю і маневреністю (відмінно справляється зі своїми обов'язками навіть на невеликих висотах і у важкодоступних місцях);

Невеликою витратою пального;

Відмінною продуктивністю;

Тривалою роботою без дозаправки;

Суперміцним корпусом;

Можливістю налаштування висоти зрізу трави;

Зручністю і легкістю експлуатації.

Вартість бензогазонокосарок в VDR цілком розумна. Прямі поставки від виробників дозволяють реалізувати техніку за цінами, максимально наближеними до закупівельних.

Як правильно вибрати косарку на бензині?

При виборі машини, яка найбільше підходить, слід враховувати наступні параметри:

Потужність (залежить від розміру оброблюваної ділянки);

Особливості конструкції (роторна, барабанна, на повітряній подушці);

Тип налаштування висоти зрізу;

Функціональні можливості.

Практично всі моделі мають пластмасовий або тканинний травозбірник різного об'єму. Крім того, у них є викид скошеної трави збоку. У деяких модифікаціях передбачена функція мульчування, коли зелень дробиться і викидається на газон, що важливо для удобрення грунту.

Щоб купити бензинові газонокосарки в Україні за розумні гроші, станьте клієнтом інтернет-магазину VDR. Різноманіття представленого асортименту дозволить вибрати техніку оптимальну для вас за параметрами і ціною. Вся продукція сертифікована, гарантійний термін залежить від бренду. Передбачена доставка по регіонах України за допомогою відомих кур'єрських сервісів. Зробити замовлення можна в онлайн-режимі або за телефоном.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

17