Кравчук заявив, що виконати Мінські домовленості неможливо

Віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції Олексій Резніков заявив, що переговорний процес на Мінському майданчику практично заблокований вже більше пів року.

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук згоден з цією думкою, оскільки Росія навмисно їх блокує, пише видання INKORR.com

"Я згоден з Олексієм Резніковим: дійсно, мінський процес заблокований Росією, але він заблокований ще й тому, що така стратегія у Росії. Вони ведуть агресію, окупували Крим і частину Донбасу, і не збираються розблоковувати або деокупувати ті території, і хочуть таким чином тиснути не тільки на Україну, а й в цілому за межами України", – сказав Кравчук.

Політик зазначив, що Мінські домовленості виконувати неможливо.

"Ще є одна річ – документи, які були прийняті в мінському процесі, такі, що їх виконати неможливо. Тобто вони заздалегідь були сформульовані так, що реально домогтися їх виконання неможливо. Ми вважаємо, по-перше, що світ і Україна повинні знати, що блокується, і по-друге, що вони прийняті в складний час і підписані в той момент, коли було дуже складно їх не підписати, але підписані без глибокого аналізу наслідків", – сказав Кравчук.

Проте, за словами Кравчука, Україна дотримується угоди, щоб показати, як Росія ставиться до дотримання домовленостей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Зеленський про Тупицького: "Крок за кроком позбудемося"

"Чому Україна дотримується Мінських угод? Тому, що ми бачимо, як на наших очах змінюється ставлення Європи, США до ситуації на Донбасі й в Криму, лунають голоси, що Росія повинна бути поставлена ​​в такі рамки, щоб дотримуватися міжнародного права. Сама Україна надавати на Росію не може, але ситуація у світі змінюється, пів року тому Європа по-іншому дивилася на Росію, США не робили такої точної і ясної риторики стосовно Росії", – сказав Кравчук.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: