Кремль придумав "страшилку" про американців із хімзброєю в Україні

Міністр оборони країни-агресора РФ Сергій Шойгу заявив, що на Сході України перебувають 120 працівників американських приватних військових компаній, які привезли хімічну зброю і готують провокацію.

Про це повідомило російське РБК.

"Для здійснення провокації в міста Авдіївка й Червоний Лиман доправили резерви невстановленого хімічного компонента", - заявив Шойгу на нараді за участю президента РФ Путіна.

Російський міністр заявив, що американці "обладнують вогневі об'єкти в житлових будинках і на соціально значущих об'єктах, готують українські сили до спеціальних операцій та активних бойових дій".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У РФ визнали присутність російських військ на Донбасі - офіційно

Також заявив, що НАТО перекидає війська на "східний фланг", зокрема з території США, і залучає до військової активності Україну, Молдову й Грузію.

У серпні 2016 року Генеральна прокуратура України порушила кримінальне провадження щодо Шойгу за скоєння злочинів проти основ національної безпеки.

У липні цього року СБУ викликала російського міністра для вручення підозри у створенні незаконних воєнізованих збройних формувань, що призвело до загибелі людей.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

17