Кришталеві люстри та посуд Fabergе - який вигляд усередині має будинок мільярдера Пінчука

Під Києвом поблизу Пущі-Водиці розташований один із маєтків Віктора Пінчука. Двоповерховий будинок знаходиться по-сусідству з угіддями кума Путіна Віктора Медведчука, а також Ігоря та Григорія Суркісів.

11 березня на територію садиби зайшов Перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова. Неподалік від хоромів олігарха тривали запеклі бої за столицю, тому розташування маєтку дозволило швидко виїжджати на допомогу.

Невдовзі Віктор Пінчук звʼязався з командиром ПДМШ та дозволив добровольцям розмістити шпиталь у маєтку. Після звільнення Київщини мільярдер змінив своє рішення та досі намагається виселити волонтерів з будинку.

Кореспондентка Gazeta.ua побувала в маєтку Пінчука та дізналася, що приховує за високим парканом мільярдер, та пропонує переглянути фотопідбірку.

Будинок під Києвом родина Пінчуків збудувала ще на початку 2000-х. Однак близько 20 років у маєтку ніхто не жив, він стоїть законсервований. За порядком наглядає робітник Сашко. Головна споруда, баня та гостьовий будиночок уже почали руйнуватися від погодних умов.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Усередині маєтку зберігають старовинні картини, дорогі килими, посуд, коштовні статуетки, кришталеві вироби. Будинок обладнаний дорогою технікою та системою автоматичного вмикання світла й кондиціонування. У підвалі можна знайти посуд FABERGÉ, костюми Brioni вартістю кылька тисяч доларів та ікони.

У будинку є кілька спалень з окремими санвузлами, спортивна зала, великий басейн, сауна, хамам, більярдна, домашній кінотеатр та навіть власна перукарня. Інтерʼє виконаний у світлих відтінках. Усе довкола блищить від великої кількості кришталю та позолоти.

Олігарх Віктор Пінчук залишив країну разом із дружиною після зустрічі в Офісі президента у лютому напередодні війни. За інформацією ЗМІ, вони перебувають у Лондоні.

За перший місяць війни статки Віктора Пінчука зменшилися з $2,6 до $1,9 млрд. $900 млн цієї суми припадає на нерухомість за кордоном.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

17